E-TİCARET SİTESİ

Tüm mobil cihazlarla uyumlu, SEO altyapısına uygun, en iyi kullanıcı deneyimini amaçlayan bir e-ticaret sitesi düşünün. SSD Hosting servisi ile ışık hızında yüklenen sayfalar, sınırsız ürün ekleme özelliği, anında sanal pos kurulumu, banka kartlarından online ödeme alma, taksitli alışveriş seçenekleri ve çok daha fazlası Dijiturka’da.

SIKÇA SORULAN SORULAR

E-Ticaret Sitesi Yazılımı hizmetimizle ilgili sıkça yanıtladığımız soruların cevaplarına göz atın.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

Hizmet bedelinin %50’sini proje başlangıcında, kalan %50’sini proje tesliminde, şirketimize ait banka hesabına EFT / Havale yöntemi ile gönderebilirsiniz. Şirketimiz e-fatura mükellefi olduğundan, faturanız e-posta adresinize e-fatura formatında iletilir.

Tasarım süreci hakkında bilgi verir misiniz ?

Ürün ve hizmetlerinizi, en profesyonel ve en kurumsal şekilde yansıtıyor, size en uygun e-ticaret sitelerini tasarlıyoruz. Tasarım süreci boyunca dilediğiniz sayıda revize talep edebilir, sınırsız değişiklik hakkınızı kullanabilirsiniz.

E-Ticaret sitem ne zaman yayına alınır ?

Bu süre, projeye bağlı olarak değişiklik gösterse de, genel olarak kurumsal web sitesi projelerini 5 – 10 iş günü içerisinde tamamlıyor, web sitenizi yayına alıyoruz.

E-Ticaret sitem tasarlandıktan sonra, sitemi kendim yönetebilir miyim ?

Evet, yönetim panelli bir web sitesine sahip olacağınızdan dolayı, eğitimini ücretsiz olarak verdiğimiz bu panel sayesinde ürün ekleme, ürün silme, ürün güncelleme işlemlerini kolayca yapabileceksiniz.

Takıldığım noktalarla ilgili sizden ücretsiz teknik destek alabiliyor muyum ?

Evet, mesai saatleri içerisinde WhatsApp Destek birimimizden destek alabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

Yazılım ve çalışma garantisi sunuyor musunuz ?

Tüm web projelerimiz, web dünyasında meydana gelebilecek her türlü değişikliğe karşı minimum 2 yıl garantilidir.

Alan adı, Hosting, SSL Sertifikası ve Sanal Pos entegrasyonu için ek ücret ödüyor muyum ?

Alan adı tahsisini siz yapıyorsunuz, bu konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hosting ve SSL sertifikanızı da ilk yıla özel hediye ediyoruz. Üstelik sanal pos kurulumunuzu da ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Tasarladığınız e-ticaret siteleri için yıllık ödeme talep ediyor musunuz ?

Hayır, aldığınız e-ticaret sitesi tasarımı ve yazılımı hizmetleri için yalnızca 1 kez ücret ödüyorsunuz. Sonraki yıllarda Hosting ve SSL sertifikası yenilemeleri dışında, e-ticaret siteniz için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Neler Yaptık ?

Değerli iş ortaklarımız için ürettiğimiz projelere göz atın.

Referanslarımıza göz atın.

Tüm Referanslar