GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

İnsanlar ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri Google’da ararlar. Eğer siz de ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcıların web sitenizi ve işletme adresinizi ziyaret etmesini veya işletmenize telefon araması gerçekleştirmesini istiyorsanız Google’da Reklam hizmeti için en doğru adres Dijiturka Web Tasarım ve Dijital Reklam Ajansı.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Google’da Reklam hizmetimizle ilgili sıkça yanıtladığımız soruların cevaplarına göz atın.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

Sözleşmesiz, tek seferlik panel kurulum hizmetlerinde hizmet bedelinin tamamını, proje başlangıcında şirketimize ait banka hesabına EFT / Havale yöntemi ile gönderebilirsiniz. Şirketimiz e-fatura mükellefi olduğundan, faturanız e-posta adresinize e-fatura formatında iletilir. Sözleşmeli, sürekli çalışmalar için detaylı bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

Reklamların oluşturulma süreci hakkında bilgi verir misiniz ?

Sektörünüz, ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili ön çalışmanın ardından reklamlarınız kurgulanır ve yayına alınır.

Reklamım ne zaman yayına alınır ?

Ön araştırma süreci, reklam kampanya kurgularınızın oluşturulması ve yayına alınması maksimum 3 – 5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Reklamlarımla ilgili sizden ücretsiz stratejik danışmanlık hizmeti alabiliyor muyum ?

Evet, proje başlangıcında şirketiniz, ürün ve hizmetleriniz konusundaki sohbetimizin ardından, reklam çalışmalarınızda başarıyı yakalayabilmeniz için belirlemeniz gereken bütçe ve yatırımda bulunmanız gereken reklam alanları konusunda destek sağlıyoruz.

Google’da İlk Sayfa ve Üst Sıra garantisi sunuyor musunuz ?

Web sitenizin reklamlarınıza konu ürün ve hizmetlerinizle SEO alanında uyumlu tasarlanmış olması ve bütçenizin rakiplerinizin çok gerisinde kalmaması durumunda evet, ilk sayfa ve üst sıra garantisi sunuyoruz.

Google’a ne kadar reklam ücreti ödeyeceğim ?

Günlük ve aylık reklam bütçelerini, sizin talebinize bağlı olarak belirliyoruz. Reklamlarınızın görüneceği anahtar kelimelerin tıklama başına maliyetine bağlı olarak Google reklamları aracılığı ile ulaştığınız kişi sayısı değişkenlik gösterebilmektedir.

Google ödemeyi ne şekilde tahsil ediyor ?

Google Adwords hesabınıza tanımlayacağımız kredi kartı aracılığı ile ödemeler, Google tarafından otomatik olarak tahsil edilmektedir.