İş ortaklarımızın güvenini ve memnuniyetini sağlamak, internet mecralarındaki tasarım ve pazarlama stratejilerine yön vermek, dijital medya sektöründe %100 müşteri memnuniyeti hedefine varmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm iş ortaklarımıza kurumsal marka değeri katıyor, yenilikçi çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım, e-ticaret sitesi yazılımı, dijital pazarlama ve kurumsal kimlik tasarımı hizmetleri sunuyoruz.

Müşteri değil, İş ortağı

Projelerinizde sizi müşteri olarak gören bir ajans değiliz. Aksine sizi bir iş ortağı kabul eder, projenizin kusursuz olması ve sonrasında başarıya ulaşması için maksimum özen gösterir, destek oluruz.

Kalite anlayışımız

Web projelerinizi w3 standartlarına uygun formatlarda tasarlıyoruz. Sektör ve kitlenize en uygun dijital pazarlama tekniklerini kullanıyoruz. Göz alıcı kurumsal kimlik tasarımlarına imza atıyoruz. Kullanıcı arayüzü ve deneyimine uygun tasarımlarla, şirket prestijinizi kusursuz yansıtıyoruz.

Müşteri memnuniyeti

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerin, kendilerine teslim ettiğimiz projelerden memnun olduğunu söylesek ? İnandırıcı gelmediyse Dijiturka’yı müşterilerine sorun.

Etik Kurallarımız

Yasa dışı hiçbir projeye teklif dahi vermeyiz. Etik ilkeler doğrultusunda, ahlaki değerleri zedelemeyen projeler için her zaman desteğe hazırız.