INSTAGRAM REKLAM YÖNETİMİ

Dünya’nın dört bir yanında aktif şekilde Instagram kullanmaya devam eden 1 Milyar’dan fazla kullanıcı mevcut ve bunların %90’ı bir veya daha fazla işletme hesabını takip ediyor. Her gün 500 Milyon’dan fazla Instagram hikayesi görüntüleniyor. Eğer siz de takip edilen işletme hesapları arasında yer almak istiyorsanız, Instagram’da Reklam için en doğru adres Dijiturka Web Tasarım ve Dijital Reklam Ajansı.

Instagram’da neden reklam vermelisiniz ?

Markanızın bilinirliğini yükseltmek istemez misiniz ? Potansiyel müşterilerinize ulaşmak, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak ve çok daha fazlası. 1 Milyar’dan fazla aktif üyesi ile Instagram size yardımcı olabilir.

İster dev bir şirket olun, ister butik bir işletme. Her türden firmanın başarı hikayeleri oluşturduğu ve en çok kullanılan sosyal mecraların başında gelen Instagram’da bir işletme olarak yerinizi alın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Instagram’da Reklam hizmetimizle ilgili sıkça yanıtladığımız soruların cevaplarına göz atın.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

Sözleşmesiz, tek seferlik panel kurulum hizmetlerinde hizmet bedelinin tamamını, proje başlangıcında şirketimize ait banka hesabına EFT / Havale yöntemi ile gönderebilirsiniz. Şirketimiz e-fatura mükellefi olduğundan, faturanız e-posta adresinize e-fatura formatında iletilir. Sözleşmeli, sürekli çalışmalar için detaylı bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

Reklamların oluşturulma süreci hakkında bilgi verir misiniz ?

Sektörünüz, ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili ön çalışmanın ardından reklamlarınız kurgulanır ve yayına alınır.

Reklamım ne zaman yayına alınır ?

Ön araştırma süreci, reklam kampanya kurgularınızın oluşturulması ve yayına alınması maksimum 3 – 5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Reklamlarımla ilgili sizden ücretsiz stratejik danışmanlık hizmeti alabiliyor muyum ?

Evet, proje başlangıcında şirketiniz, ürün ve hizmetleriniz konusundaki sohbetimizin ardından, reklam çalışmalarınızda başarıyı yakalayabilmeniz için belirlemeniz gereken bütçe ve yatırımda bulunmanız gereken reklam alanları konusunda destek sağlıyoruz.

Facebook ve Instagram reklamları için Facebook’a ne kadar ücret ödeyeceğim ?

Günlük ve aylık reklam bütçelerini, sizin talebinize bağlı olarak belirliyoruz.

Facebook, reklam ödemelerini ne şekilde tahsil ediyor ?

Facebook Business hesabınıza tanımlayacağımız kredi kartı aracılığı ile ödemeler, Facebook tarafından otomatik olarak tahsil edilmektedir.