kurumsal kimlik tasarımları

Kartvizitler, el ilanları, broşürler, kurumsal kimlik ürünleri, reklam ürünleri, promosyon ürünler, restoran / cafe ürünleri ve çok daha fazlası yüksek kalite ve uygun fiyat avantajı ile Dijiturka’da.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurumsal Kimlik Tasarımı hizmetimizle ilgili sıkça yanıtladığımız soruların cevaplarına göz atın.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

Kurumsal Kimlik Tasarımı hizmetleri, şahsınıza veya firmanıza özel olarak tasarlandığından, hizmet bedelinin tamamını, şirketimize ait banka hesabına EFT / Havale yöntemi ile gönderebilirsiniz. Şirketimiz e-fatura mükellefi olduğundan, faturanız e-posta adresinize e-fatura formatında iletilir.

Kurumsal kimlik ürünlerinin tasarım süreci hakkında bilgi verir misiniz ?

Tasarım öncesinde fikirleriniz, beklentileriniz ve varsa paylaşmak istediğiniz örnekler göz önünde bulundurulur. İhtiyacınız olan kurumsal kimlik tasarımı, grafikerlerimiz tarafından tasarlanır ve onayınıza sunulur. Varsa revize talepleriniz değerlendirilir ve tasarımınız teslim edilir.

Talep ettiğim tasarımı ne zaman teslim alabilirim ?

Bu süreç, tasarıma konu olan kurumsal kimlik ürününe bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak kurumsal kimlik tasarımı projelerinde teslim süremiz 5 iş günüdür.

Tasarımın ardından baskı hizmeti de veriyor musunuz ?

Evet, baskı hizmetimiz mevcuttur. Baskılarınızın tamamlanması ve tarafınıza teslimi, projeye göre değişiklik göstermekte, öncesinde tarafınıza bilgisi verilmektedir.